Edirne Müzeleri Resim ve Fotoğraf Yarışma Sonuçları


DSCN3225 DSCN3228 DSCN3229 DSCN3231 DSCN3232 DSCN3234 DSCN3239 DSCN3240 DSCN3242 DSCN3243 DSCN3249 DSCN3252 DSCN3253
 
Edirne Müzeleri, Müzeler Günü Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen İlköğretim Okulları Öğrencilerine Yönelik, Tarih, Müze ve Çocuk Konulu
larında Dereceye Giren Resim ve Fotoğraflar Seçici Kurul Tarafından Belirlendi.
Yarışmalara katılan öğrencilerimize teşekkür eder, öğrenimlerinde başarılar dileriz.
ÖDÜL KAZANAN RESİMLER
DERECE ADI SOYADI OKULU YAŞI SINIFI
1 Şükran HAYLAZ Faika Erkurt Özel Eğitim O.O.
2 Eylül DEMİR Özel Serhad İ.Ö.O. 6
3 İpek KALKAN Özel Serhad İ.Ö.O. 1/B
Mansiyon Beril UZUN Özel Serhad İ.Ö.O. 6
Mansiyon Ecem Sena DUYAR Özel Serhad İ.Ö.O. 6
Mansiyon Defne DURSUNOĞLU Özel Serhad İ.Ö.O. 6
Mansiyon Alp DUVARCI Plevne İ.O. 9 3/A
Mansiyon Nadir OĞURLU Faika Erkurt Özel Eğitim O.O.
SERGİLEMEYE DEĞER RESİMLER
DERECE ADI SOYADI OKULU YAŞI SINIFI
Sergilemeye Değer Emel MACİT Atatürk O.O. 11 4/B
Sergilemeye Değer Esra UZUNER Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım O.O. 10 4/C
Sergilemeye Değer Sinem YILMAZ Faika Erkurt Özel Eğitim O.O. 10
Sergilemeye Değer Lizge KARAKAYA Özel Serhad İ.Ö.O. 6
Sergilemeye Değer Göksu AYDAŞ Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım O.O. 5/C
Sergilemeye Değer Öykü AYDEMİR Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım O.O. 5/A
Sergilemeye Değer Sude KILIÇ Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım O.O. 5/B
Sergilemeye Değer Sezin KIRLI Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım O.O. 5/A
Sergilemeye Değer Hale AVCI Atatürk O.O. 10 4/B
Sergilemeye Değer İrem Öykü ÜNLÜ Özel Serhad İ.Ö.O. 3/B
Sergilemeye Değer Alp DUVARCI Plevne İ.O. 9 3
Sergilemeye Değer Yusuf YILMAZ Özel Serhad İ.Ö.O. 2/B
Sergilemeye Değer Pelin HAKİMOĞLU 75. Yıl İ.Ö.O 11 4/A
Sergilemeye Değer Selina ÖZKAYALARLI 75. Yıl İ.Ö.O 11 4
ÖDÜL KAZANAN FOTOĞRAFLAR
DERECE ADI SOYADI OKULU YAŞI SINIFI
1 Melisa ERDEMİR Yusuf Hoca İ.Ö.O. 3/B
2 Sena KAYA Alper Yazoğlu O.O. 11 5/C
3 Şehval UÇAR Alper Yazoğlu O.O. 11 5/F
Mansiyon Ekin ACAR Yüksel Yeşil İ.Ö.O 1/C
Mansiyon Cansın ERBAŞ Yüksel Yeşil İ.Ö.O 1/C
Mansiyon Mehmet TİRYAKİOĞLU Yenimuhacır O.O. 12
Mansiyon Çağla KESKİNBAŞ Alper Yazoğlu O.O. 5/E
Mansiyon Nilay Ezgi KAYA Yenimuhacır O.O. 10
SERGİLEMEYE DEĞER FOTOĞRAFLAR
DERECE ADI SOYADI OKULU YAŞI SINIFI
Sergilemeye Değer Ekin ACAR Yüksel Yeşil İ.Ö.O 1/C
Sergilemeye Değer Mert ÖZTÜRK Yüksel Yeşil İ.Ö.O 1/C
Sergilemeye Değer Nilay Ezgi KAYA Yenimuhacır O.O. 10 4/A
Sergilemeye Değer Tunç ERYONAR Alper YAZOĞLU O.O 9 2/A
Sergilemeye Değer Ekin ACAR Yüksel Yeşil İ.Ö.O 1/C
Sergilemeye Değer Aylin BAKİ Alper YAZOĞLU O.O. 9 5/C
Sergilemeye Değer Sena KAYA Alper YAZOĞLU O.O. 11 5/C
Sergilemeye Değer Ekin SEZGİN Yüksel Yeşil İ.Ö.O 1/C
Sergilemeye Değer Ezgi KAYA Yenimuhacır O.O. 10 4/A
Sergilemeye Değer Öykü YILMAZ Alper Yazoğlu O.O. 11 5/C
Sergilemeye Değer Sude DİNÇ Alper Yazoğlu O.O. 11 5/A
Sergilemeye Değer Arda Can TETİK Alper Yazoğlu O.O. 9 3/B
Sergilemeye Değer Beyza KARACAN Alper Yazoğlu O.O. 11 5/D
Sergilemeye Değer Tuana KILIÇ Alper Yazoğlu O.O. 11 5/E